Patarimai: kaip taisyklingai plauti automobilį savitarnos plovykloje

  • Post Category:Automobiliai

Patarimai: kaip taisyklingai plauti automobilį

cleanin.lt plovimas

Didėjant savitarnos plovyklų naudotojų skaičiui norime jums pateikti kelis patarimus, kurie pagelbės maksimaliai išnaudoti plovyklos galimybes bei taisyklingai nuplauti transporto priemonę. Plovykloje praleidžiant minimalų laiko tarpą ir tausojant savo automobilio kėbulą. Taigi, pradėkime:

  • Jeigu Jūsų transporto priemonė yra padengta senu ir dideliu purvo kiekiu – pirmiausia rekomenduojama jį nuplauti aukštu slėgiu.
  • Dengiant automobilį aktyviosiomis putomis jas reikėtų purkšti nuo apačios į viršų, taip visas automobilio kėbulas bus padengtas naujomis aktyviosiomis putomis ir nesimaišys su jau sureagavusiomis ir tekančiomis žemyn;
  • Nuvaškavus automobilį svarbu įsidėmėti, kad plovimą reikia pabaigti  nuplaunant automobilį distiliuotu vandeniu. Taip vaškas ant automobilio bus paskirstytas tolygiai. Taip išvengsimte vandens dėmių, o išvažiavus iš plovyklos prie automobilio neprilips naujas purvas.
  • Ypač skubantiems reikėtų plauti tokia programų kombinacija:(Atmirkymas) – (Skalavimas) – (Sausinimas/ Distiliuotas vanduo).
  • Plaunant automobilį aukštu slėgiu rekomenduojama laikyti vandens pistoletą 30cm atstumu nuo automobilio, norint jį teisingai padengti putomis ar nuskalauti vandeniu.
  • Ypatingai, tamsių automobilių savininkams, bei visiems kitiems svarbu plovimą pabaigti (Sausinimas/Distiliuotas vanduo), norint ilgiau išsaugoti spalvos sodrumą, taip vandeniui nudžiuvus, nelieka jokių lašų pėdsakų ant kėbulo.
https://www.facebook.com/cleanin.lt/
cleanin.lt automobilių plovimas

Šie punktai padės Jums greitai ir kokybiškai nusiplauti savo transporto priemonę. Pilnai išnaudojant plovyklos galimybes ir nesugadinant savo transporto priemonės kėbulo paviršiaus.

Plačiau apie mus rasite čia